Bezpečnostní tabulky | Dokumentace BOZP a PO | Předpisy bezpečnosti práce | Lékárničky

e-BOZP forum pro bezpečnost práce a požární ochranu

Fórum k bezpečnosti práce a požární ochraně...Moderované odborníky v prevenci rizik, BOZP a PO.

Nejste přihlášen(a)

#1 23.07.2010 09:51:29

Tereza
Host

provozní řád

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když dělám na bio plynové stanici, ale jen jako administrativa, jestli po mě šéf může chtít abych si vymyslela provozní řád, když s technologií vůbec nepracuji a dělám jen evidenci jako takovou. Za odpověď Vám předem děkuji.

#2 06.09.2010 14:23:12

Tomáš Neugebauer
Host

Re: provozní řád

Tereza napsal(a):

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když dělám na bio plynové stanici, ale jen jako administrativa, jestli po mě šéf může chtít abych si vymyslela provozní řád, když s technologií vůbec nepracuji a dělám jen evidenci jako takovou. Za odpověď Vám předem děkuji.

Místní provozní řád se nevymýšlí, ale vypracovává na základě podkladů z projektové a dodavatelské dokumentace, návodu výrobce a též pochopitelně na základě zkušeností  z provozu. Tedy pokud váš nadřízený vám zadal tento úkol, musí vám též poskytnout potřebné informace a dokumenty. Dále musí zajistit vaši spolupráci s dalšími zaměstnanci, kteří se budou na splnění tohoto úkolu podílet, neboť není možné, abyste jej provedla sama.

Zápatí